28 December 2010

Wtorek, akcja srebro

Uff...
No, to pierwsze podejście mam już prawie za sobą. Prawie, bo teraz czekam, aż AC wyschnie i będę mogła wypalić oraz nałożyć oksydę.

Jakaś taka jestem szczęśliwsza, bo nie było tak źle jak myślałam, że będzie ;D
Teraz tylko mnie czeka wypalanie, ale to na pewno jakoś dam sobie radę.

Na pierwszy ogień dostałam 10g srebra. Cena była kosmiczna, ale trudno. Teraz jeśli wszystko się dobrze wypali, to kupię sobie 20 lub 50g. Na szczęście zostało mi jeszcze około 9,5g srebra ze strzykawki.

Teraz czas na zdjęcie. Kamyczki w projektach to szafirowe cyrkonie. Może projekt nie wygląda ambitnie i tak ładnie jak pracy Kseni lub Silver Flower, ale włożyłam w niego serce. Ogólnie jakoś tak mi się podoba i jeśli wszystko pójdzie ok, to będę go nosić codziennie ;DD

Pierwszy twór to 'niby' księżyc, a to 'coś' obok to taki mini charms do mojej bransoletki. Potem wymyślę jakieś ładne nazwy. Już tam nawet coś znalazłam.
Życzę Wam miłego wieczoru.

1 comment:

 1. To te linki
  http://2.bp.blogspot.com/_bJlsusIngTs/TCzOXchmdoI/AAAAAAAAFk0/VpXtFFPjBJM/s1600/DSCF0182.JPG
  http://3.bp.blogspot.com/_bJlsusIngTs/S2RIzLc0YvI/AAAAAAAAErw/msg8vjH8sv0/s1600-h/DSCF4944.JPG (nie kolczyki ale naszyjnik z takim ptakiem)
  http://kali-modelina.blogspot.com/2009/07/misie.html (naszyjnik)
  I naszyjnik z głową hello kitty

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.