6 January 2011

Czwartek, 'ptasi' post

Witam wszystkich czytelników!

Czy Wam też tak pracowicie mija czas po Nowym Roku? Oj mi tak. Intensywnie wzięłam się za szkice do nowej biżuterii. Powiem Wam, że będzie to biżuteria wire-wrapping. Już kilka rzeczy zrobiłam, ale nie miałam odpowiedniego drutu i teraz czekam na miedź.

* * *
Post jest jednak o moich ulubionych stworzeniach. Są dwa gatunki ptaków, które uważam za piękne.
Pierwszy to ten fantastyczny, czyli feniks. Nigdy w sumie o tym nie wspominałam, ale dziś Ksenia zrobiła właśnie wisior z feniksem i jakoś tak postanowiłam Wam o tym napisać. Zachwyciła mnie jej praca. Cudo!Drugim moim ulubieńcem jest koliber. Uważam, że jest to najpiękniejszy ptak na świecie. Mały, kolorowy i zabawnie lata. Jest taki idealny.
Pracuję teraz nad dość skomplikowanym projektem z cernitu. Jednym z elementów jest właśnie koliber. Jest już gotowy razem z innym ptaszyskiem, ale zrobię jeszcze może inne. Tym razem nie będzie to biżuteria. 'My own voice' to coś w rodzaju figurki. Zrobiłam klatkę, ale źle się za to zabrałam, więc jutro robię dwie kolejne, bo tamta się nie udała.
Powiem Wam, że koliber jest malowany farbami ceramicznymi i jestem z niego bardzo dumna. Jest malutki. Ma 1cm długości i 0,8cm wysokości.
Jutro zapewne go pokażę razem z innymi pracami.

2 comments:

  1. tak, faniksy są bardzo ładne
    to ty go narysowałaś?

    ReplyDelete
  2. Zdjęcie jest z internetu. Ja swoje rysunki pokazuję okazyjnie.

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.