15 January 2012

Royal

Odkryłam nowe połączenie kolorów (jak i inni przede mną), mam zamiar was nim trochę pomęczyć ^_^ srebro 925, sutasz cernitowy, kwarc tanzanitowy

Te para to mój najstaranniejszy twór. Miałam nadzieję, że będę mogła je jeszcze zgłosić do Kufra i na szczęście termin jest do dzisiaj! 

Kolczyki są dalszą częścią tamtych z sardonyksem. Poprzednie mówiły trochę o odczuciach, a te już konkretniej o wykonywanych przeze mnie rzeczach. Próbuję jak najdokładniej wszystko wykonać. Chcę żeby było dopracowane, eleganckie. Chcę dobrze wszystko zgrać. Mam specyficzny gust, ale mam nadzieję, że trafię do jakiegoś grona ludzi (być może wąskiego grona), którzy 'czują tak jak ja' :))


* * *

Zrobiłam również inną parę kolczyków. Wstawię ją pewnie w połowie tygodnia ;))

4 comments:

 1. starania się opłacały, bo kolczyki się przepiękne! można je założyć jednocześnie do małej czarnej, aby ożywiła strój i do zwykłego codziennego ubranka. Świetne. pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie ;)

  ReplyDelete
 2. o matuchno wspaniałe niebieskości, aż się oczy śmieją :)

  ReplyDelete
 3. Ten kwarc jest boski! A połączenie kolorów bardzo bezpieczne i jednocześnie zawsze zachwycające. :)

  ReplyDelete
 4. Bardzo, bardzo dziękuję ;))

  Nurrgula: kwarc to moja miłość! Mam jeszcze kilka, ale nie tych i nie tak zachwycających. Kamienie z Bawangardy to jednak klasa ;))

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.