8 July 2012

What I sent

Jak obiecałam, tak robię. Dzisiejszy post całkowicie poświęcam na koraliki, które wysłałam Anie.
Wybierając kolorystykę myślałam o niebieskich ceramicznych kostkach lub fioletowych kulach ametystu. Kiedy byłam już w sklepie zupełnie zmieniła się koncepcja na składniki. Wybrałam brązy i zielenie. Ostatecznie okazało się to świetnym pomysłem, bo i ja, i Ana dopasowałyśmy się z brązami i uzupełniłyśmy: ja zielenią, a ona złotem. Cieszę się, że tak wyszło. Teraz się tylko martwię, czy ze wszystkim zdążę, bo mam pełno biżuterii do zrobienia na BSBP, a wyjeżdżam dwa razy przed 11 sierpnia...
So today everything is about beads, which I've sent to Ana. When I chose colors I was thinking about blue ceramic cubes or purple amethyst balls. So when I went to the shop...everything changed. I've chosen browns and greens. In result it turned out that it was a great choice, cause both I and Ana matched up to our ideas with browns and add greens (me) or gold (Ana). I'm glad that it happened.


2 comments:

  1. Piękna kolekcja kamyków i biżuteryjnych przydasi.

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.