20 August 2012

Tribal

Na wstępie chciałam powiedzieć o moim nieudanym candy. Do tej pory zapisały się, aż 3 osoby, a według poprzednich statystyk zwykle jest ich około 10-15. No cóż...muszę przyznać, że trudno mi było to przełknąć, ale przecież każdemu może się zdarzyć. Po prostu wybrałam nagrody, które spodobają się mniejszemu gronu. Przez chwilę miałam doła, ale jako projektantka jestem zobowiązana do zrobienia pracy na wyzwanie, więc musiałam otrzeć łzy i wyszły dzisiejsze kolczyki.
Kolory czerpałam z biżuterii azteckiej, kształty z różnych szali, bransoletek i nawet z obudowy telefonu na etsy :) Wyszło takie pomieszanie. Inspiracja na temat stylu plemiennego i starożytnych kultur Ameryki. Dokupię jeszcze miedź i zmienię te wiszące na dole elementy, żeby sprawdzić czy będzie lepiej pasować.'Mexikaanse eenvoud'
stal chirurgiczna, karneol, agat, lapis lazuli, sutasz cernitowy

* * *

A tak mały / nie taki już mały koteczek spędza sierpniowe dni. Oba do 16.00 raczej śpią, potem zaczynają szaleć, jeść, Egon - wyć nie wiadomo po co i jakoś na noc padają. Dzisiaj przez cały dzień było spokojnie, gdyż w ten upał (34 stopnie...) nawet mucha ich nie zainteresowała. Przespały wszystkie atrakcje :P

5 comments:

 1. Ja uważam, że z srebrnymi im 'do twarzy'. Ale moze to dla tego, że bardziej lubie kolor srebrny. A może dlatego, że każda twoja praca wpada mi w oko, sama nie wiem. ;) Oglądałam je chwilę wcześnie na stronie KK, cieszę się, że dodałaś więcej zdjęć, bo można im się dokładniej przyjrzeć. Są przepiękne i ispirujące ;)

  ReplyDelete
 2. Bardzo się cieszę, że się spodobały. Przez to candy miałam zawahania dotyczące całej mojej pracy, bloga itd.
  I dziękuję za krzepiący komentarz pod rozdawajką :)

  ReplyDelete
 3. Trzeba się w każdym poście upominać o zapisy na candy! Ja już kilka takich candy przegapiłam bo przeskoczył mi post. A jak się czyta przez telefon to jest to bardzo możliwe. Głowa do góry i upominać się żeby nikt nie przegapił!
  Kolczyki są piękne ale jeśli chciałbyś żeby wyglądały bardziej "amerykański" to miedziak był by w sam raz. Ale jeśli chcesz żeby były piękne to zostaw je tak jak jest!
  Pozdrawiam

  ReplyDelete
 4. Pięknie wyszły a kociak uroczy

  ReplyDelete
 5. ja bym dodała na dole po prostu malutki niebieski kamyczek i tyle :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.