28 December 2012

Pudrowy granat

Kolczyki, które w ramach prezentu świątecznego dostała moja mama. Kolory specjalnie dla niej, bo od dłuższego czasu widzę, że spodobało jej się połączenie pudrowego różu i granatów.
Dzisiaj natomiast chciałam napisać jak spędziłam Wigilię. Jak już zdążyłam się zorientować wirus zaatakował dużą część naszego kraju. W naszej rodzinie też zbyt dużo nie oszczędził. Wieczór 24 został odwołany, gdyż większość przybywających miała różne nieciekawe dolegliwości. I tak pierwszy raz w moim szesnastoletnim życiu kolacja świąteczna odbyła się u nas w domu z kotami, w pidżamach (przynajmniej ja, ale nikt nie był w stanie jakiejkolwiek gotowości do wyjścia). Dopiero teraz człowiek zaczyna doceniać normalne święta, bo kiedy nikt nie ma zbytniego apetytu i chęci do robienia czegokolwiek, jakoś nie ma tej magii świąt.

ENGLISH VERSION HERE.

stal chirurgiczna, cernit, mokait
English version on my website just here.
Rozdawajka zimowa tutaj.

25 December 2012

Serducho


WOŚPowy charms to była zabawa. Praktycznie na ostatnią chwilę się zgłosiłam, na ostatnią chwilę zrobiłam charms i również na ostatnią chwilę wysłałam. Niestety jeszcze nie doszedł do Edyty. Wcześniej opublikowałam kolaż na forum FB i z radością stwierdziłam, że się spodobał. Tak jak wiem, że są ludzie którym podobają się moje prace z cernitu, tak bałam się, że biżuteryjki z tymi wszystkimi pięknymi srebrnymi pracami uznają mój mały charms za tandetny i niepasujący. Ależ miałam niespodziankę :) Bardzo im z tego miejsca dziękuję.
Po więcej informacji o charmsie i dodatkowe zdjęcie zapraszam tutaj: http://inaurem.com/heart-shape/

Chciałabym też wspomnieć, że pracuję nad sklepikiem internetowym, który chciałabym jakoś tak w połowie stycznia uruchomić. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.


PS nadal zapraszam na zimową rozdawajkę --> candy

22 December 2012

18 December 2012

Błyskotki

W przerwie między szkołą, a załatwianiem wszystkiego do jednej maleńkiej paczki na WOŚP (na szczęście charms został pozytywnie przyjęty na forum!) pokazuję błyszczący wisior (który już zabrała mi mama - dobry znak, gdyż wiem, że jej się podoba). Z tego, co zdążyłam się zorientować, to każdy widzi w nim coś innego – niektórzy misia, inni kota, a ja jakoś wyjątkowo widzę tylko pracę, jaką w to wszystko włożyłam. Szkoda, może cała moja wyobraźnia wyparowała?
Nieuchronnie od listopada zbliżał się okres świąteczny i nie wiem czemu, ale pierwszy raz nie odczuwam natłoku świątecznych reklam, piosenek, ani stresu przedświątecznego. Kluczem do tego okazało się niewchodzenie do galerii handlowych. Czy to nie odkrywcze? Czemu wcześniej na to nie wpadłam? :)

srebro 925, kwarc mystic, akryl cernit
16 December 2012

inaurem i WOŚPW następny weekend pokażę mój malutki wkład w charmsową bransoletkę dla WOŚP. Mam nadzieję, że razem z pozostałymi zawieszkami spodoba się kupującym. Tymczasem Wy możecie pooglądać jak powstaje Wędraś oraz Tęczowy sutaszowy naszyjnik. Zapraszam tutaj.


I oczywiście na rozdawajkę również zapraszam. Chcę też podziękować obecnym już uczestnikom, bo ich komentarze wprawiły mnie w naprawdę szampański nastrój :)

15 December 2012

Zimowa rozdawajka


Ogłaszam zimowe candy! Będzie to rozdawajka na dwa blogi. Zwycięzca zostanie wyłoniony z pośród wszystkich zgłoszeń. Od początku wiedziałam co będzie nagrodą główną, ale muszę jeszcze wykombinować co tam jeszcze dorzucić. Na pewno jakieś słodkości, ale chyba coś przydasiowego się pojawi.
Zasady takie jak zawsze:
1) komentarz pod tym postem
2) udostępnienie podlinkowanego banerka na swoim blogu, a osoby nieposiadające bloga wpisują w komentarzu swój adres email lub na facebooku udostępniają ten wpis
3) czekają grzecznie na wyniki do 24 lutego 2013
*Nagrodą jest para kolczyków zrobionych w technice sutaszu cernitowego (te same co na banerze) oraz słodkie niespodzianki :)
Mam nadzieję, że znajdzie się kilka chętnych osób, bo całe serce włożyłam w tę nagrodę. Zapraszam serdecznie i życzę miłego weekendu :D

8 December 2012

Kamienie


Nowe, świeżo odpakowane kamienie ze Skarbów Natury. Już za jakiś czas pojawią się w nowych projektach.
Po więcej zdjęć zapraszam tu: http://inaurem.com/new-stones/

7 December 2012

Urodzinowy prezent

Kolejny raz zrobiłam miniaturowy notes, ale tym razem z okazji urodziny koleżanki. Trochę się bałam, bo w sumie to nie wszyscy lubią handmade, ale szczęśliwie dla mnie prezent się spodobał. W tym tygodniu odkryłam też, że wiele osób chciałoby mieć taki właśnie zeszycik, więc co jakiś czas będę robić jedną sztukę i wstawiać do galerii. Sztuka sztuką, ale jakoś zarabiać trzeba. Przy okazji po raz kolejny zaczęłam myśleć nad otworzeniem sklepu internetowego z moimi wytworami, bo przecież większość z Was raczej nie ma zamiaru jechać do Bydgoszczy, żeby coś dla siebie wybrać. Myślicie, że to dobry pomysł?
Jak zwykle po więcej zdjęć zapraszam tutaj: http://inaurem.com/little-sweet-something/
2 December 2012

Winogronowe

Chciałabym na początku się wytłumaczyć, że ogarnęło mnie zimowe (tak, niestety już zimowe) lenistwo i nie mam siły się rozpisać. 
Jeżeli kogoś interesuje więcej tekstu i zdjęć, zapraszam tu: http://inaurem.com/grapes/
Pozdrawiam,
zmęczona właścicielka bloga

stal chirurgiczna, fluoryt, akryl, sutasz cernitowy