11 January 2013

Antyczne

Od kilku dni zbierałam się za napisanie tłuściutkiego posta i kiedy już wczoraj wszystko sobie przygotowałam - diabli wzięli. Nie ma internetu! Nie pozostało mi nic jak czekać, ale zaczął działać dziś popołudniu. 
Z lepszym nastawieniem mogę się już zabierać do kreatywnej pracy, bo a) jest wcześniej jaśniej i później ciemniej, czyli więcej czasu na robienie biżuterii przy odpowiednim świetle b) mam dwa tygodnie ferii c) energia i wena wróciły. 
Dzisiejsze kolce są jeszcze tymi z partii świątecznej, bo nic do tej pory nowego nie zrobiłam (wstyd, wiem, wiem). Jedne są bardzo, ale to bardzo małe około 12mm, ale wcale nie było z nimi mało pracy. Ten brązowo-kremowy paseczek ma grubość milimetra i wcale nie łatwo to wszystko tak wymieszać. Mówię to wszystko przy okazji komentarzy z innych postów, bo niektórzy nadal myślą, że to co robię to sutasz ze sznurków kupionych w sklepie. Nie, nie, nie - ja to wszystko sama robię :)

ENGLISH VERSION HERE.
stal chirurgiczna, labradoryt, sutasz cernitowy
metal, onyks, ceramika

* * *

Wiem, że wszędzie teraz widzicie WOŚP i akcję biżuteryjną, ale ja pokazuję zdjęcie gotowej wiosennej bransoletki z moim cernitowym sercem. Niezmiernie mnie też cieszy, że sumka z nią nie jest wcale taka mała. Po kliknięciu na zdjęcie przeniesiecie się na stronę tej właśnie aukcji. Zapraszam :)

W związku z wczorajszym brakiem internetu wybrałam sobie z dysku kilka inspirujących mnie obrazków i przedmiotów i skleiłam w mini moodboard. Mam nadzieję, że na Was też zadziałają. Tematyka już wiosenna, o tak, na polepszenie nastroju!


6 comments:

 1. Piękne, delikatne kolczyki! Bardzo mi się podobają:)

  ReplyDelete
 2. Delikatne i ....jesienne. Tak mi się kojarzą, chyba przez te brązy. :)

  ReplyDelete
 3. idealna kolorystyka dla każdej kobietty

  ReplyDelete
 4. jak delikatnie re pierwszy eyglądają, faktycznie, niby jesienny liść, lekko oszroniony :)

  ReplyDelete
 5. Dziękuję! :*
  Cieszę się, że wywołują różne skojarzenia :))

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.