21 January 2013

Czekoladowe niebo

Długo się zbierałam, żeby zrobić kolczyki podobne do tych z tutorialu Margity i wreszcie mi się udało. Okazało się, że ich zrobienie nie było takie trudne, ale już zrobienie im ładnych zdjęć...cztery razy robiłam fotki i z żadnych nie jestem zadowolona. Jakim cudem coś ładnego może być tak niefotogeniczne? Chciałam pokazać Wam zdjęcia "na człowieku", czyli w tym wypadku na moich uszach, ale straciłam ochotę przez tamte godziny męki z fotografowaniem.
No cóż, koniec marudzenia - czas na normalne informacje. Kolce mają przerażającą długość 9cm i było dla mnie zaskoczeniem, że ważą mniej niż te, które dałam na zimową rozdawajkę. Rzadko noszę długie kolczyki, ale musiałam sama przed sobą przyznać, że ładnie wyglądają na uchu. Kamyczki są ze Skarbów Natury, więc o jakość nie ma się co martwić. Podwieszane są na łańcuszku ze stali chirurgicznej, a nie na skórze tak jak u Margity, gdyż cernit jest zbyt mały i nawet najcieńsze sznureczki wyglądały na grube. 
Mam nadzieję, że się Wam spodobają. Gdyby ktoś chciał je zakupić - zapraszam tu

ENGLISH VERSION HERE.

srebro 925, stal chirurgiczna, lapis, kryształ, piryt, sutasz cernitowy
Inspirowałam się tymi kolorami, ale jak widzicie ilość niebieskiego jest inna, niż na zdjęciu :)

8 comments:

 1. śliczne, bardzo podoba mi się połączenie kolorków:)

  ReplyDelete
 2. A ja w końcu przepełzłam przez czeluście internetu i dotarłam do Twojego bloga. I teraz się kajam i posypuję głowę popiołem, że nie wcześniej... Droga A., przepiękne masz tutaj rzeczy! Jak tylko wrócę do domu to zapisuję się na candy ;). A potem przegrzebię resztę bloga :D. Przy okazji u mnie na blogu też candy, więc zapraszam Cię serdecznie.

  ReplyDelete
 3. Coraz piękniejsze rzeczy pokazujesz. Perfekcyjnie zrobione kolczyki, cudeńka :)

  ReplyDelete
 4. Są piękne. Nie mam pojęcia, co to jest cernit, ale są po prostu piękne. :)

  ReplyDelete
 5. Te są bardzo ciekawe, jak lampy arabskie. Do letniej sukienki albo dżinsów extra:)

  ReplyDelete
 6. Pięknie się prezentuje:)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.