23 February 2013

Czarna tęcza & Black rainbow?

Paczkę od Sary dostałam już w poniedziałek, ale niestety pory o których wracałam do domu nie pozwalały mi na zrobienie zdjęć. Chwilowo nie mam też namiotu bezcieniowego, więc musiałam poczekać do soboty. Koraliki, które dostałam nie są za bardzo w moim stylu, ale na kilka rzeczy mam już pomysły. Po raz drugi w moim bead soup'owym dorobku muszę zmierzyć się z brązem i mam nadzieję, że dam sobie radę.
Najbardziej z całej paczki ucieszyły mnie 3 rzeczy: krople Swarovskiego, bo idealnie pasują do sutaszowych kolczyków, obsydian tęczowy, bo najzwyczajniej w świecie jest piękny oraz szare kule agatu, które poświęcę pewnie do naszyjnika. Jestem ciekawa, czy podoba się Wam to co dostałam.
On Monday I got the letter from Sarah, but I couldn't take good photos, cause the whole week I was returning home late and there was no daylight. Temporarily I don't have a shadeless tent, so I had to wait for the weekend. The beads I've received aren't actually my style, but I have some ideas what can I do with them. This is the second time when I have to face brown palette of colors and I hope I can handle it.
From the whole package I like the most 3 things: Swarovski tears, because they match perfectly with my cernit soutache, rainbow obsidian, cause it's simply beautiful and frosted agate rounds, which I probably will give in to the necklace. I'm wondering if you like what I've got from my partner.

And if you don't believe me that rainbow obsidian is really rainbow - you have proof just below.
Jeśli ktoś z Was nie wierzy, że obsydian faktycznie jest tęczowy - spójrzcie na zdjęcie poniżej. 

11 comments:

 1. Świetny zestawik. Faktycznie koraliki obsydianowe są piękne, ślicznie się mienią... Podoba mi się również sardonyx, szkoda, że jest jeden, byłyby z niego śliczne kolczyki. Ale można go wykorzystać do naszyjnika, bransoletki albo broszki... Dla chcącego, nic trudnego :)

  ReplyDelete
 2. Śliczne kamyczki :)

  ReplyDelete
 3. Zazdroszcze pieknych materiałów, czekam z niecierpliwoscia na wyniki twórczej pracy! :)

  ReplyDelete
 4. Zazdroszcze pieknych materiałów, czekam z niecierpliwoscia na wyniki twórczej pracy! :)

  ReplyDelete
 5. Zazdroszcze pieknych materiałów, czekam z niecierpliwoscia na wyniki twórczej pracy! :)

  ReplyDelete
 6. Ciekawe co z tego zmajstrujesz :) Ja też kilka dni temu nabyłam dwa dość spore sardonyksy :)

  ReplyDelete
 7. Same wspaniałości:) Ciekawe co z nich powstanie:)

  ReplyDelete
 8. Mnie bardzo przypadły do gustu wszystkie kamienie. Jestem ciekawa efektu jaki powstanie z połączenia ich ze sobą według Twojego pomysłu ;)

  ReplyDelete
 9. I can't read any of your blog (sorry!) but after looking around, I think this is the soup you received? Looks like it will be fun to create with and I look forward to seeing what you make. You have a gorgeous blog, love the photos, the color coordination, and how clean and crisp it looks overall.

  Thank you so much for stopping by my BSBP reveal today. I appreciate the wonderful comment you left! Have a wonderful week.

  ReplyDelete
 10. I like the jewelry you made very much. The earrings are wonderful and the brooch is so creative.

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.