9 March 2013

Pastelove

Pojawiam się tylko na chwilę w ten chłodny weekend. W przerwie między wykańczającym myśleniem o Bead Soup, zamawianiem wszystkich potrzebnych elementów, szkoły i konkursu - z czystą przyjemnością zrobiłam takie fikuśne sztyfty. W zamyśle były to pawie piórka, ale podczas wypalania cernit się zbuntował i powstały pastelowe kolce. Nie jestem fanką tego typu kolorów. Wchodząc do sklepu, gdzie wszystkie ubrania wyglądają jak delikatnie farbowane mleko, zwykle mam ochotę wyjść, ale w tym jednym przypadku mogę to przeboleć. Taka mała ilość mi nie zaszkodzi.
Następnym razem postaram się opublikować małą zapowiedź z nadchodzącego BSBP, ale teraz znikam i życzę Wam miłej soboty :)
 stal chirurgiczna, kyanit, kryształ górski, sutasz cernitowy
 Jakiś czas temu złożyłam też prosty ceramiczny naszyjnik. Zrobiłam go głównie po to, żeby sprawdzić pewne zaciski, ale okazał się na tyle ładny i funkcjonalny, że zaczęłam go nosić i nie mam zamiaru się z nim rozstać za żadną cenę. Zabawne w tym wszystkim jest to, że jeżeli już noszę coś z mojej "pracowni" to nigdy nie jest to sutasz cernitowy. Nie jestem tak strojna jak to co robię, ale muszę przyznać, że ostatnio poczyniłam pewien krok do przodu, bo założyłam na 2h te kolczyki. Nie było źle!

5 comments:

 1. I kolczyki i naszyjnik bardzo ładne.
  Chyba tak to już jest że biżuterie, która się robi noszą inni...

  ReplyDelete
 2. Jeszcze raz dziękuję za piękne podarki, kolczyki są naprawdę urocze zawieszka również, chyba na blogu popełniłam jakiś błąd bo napisałam że są z modeliny.A to chyba jakaś inna masa. W każdym razie cieszą mnie ogromnie:) Pozdrawiam serdecznie

  ReplyDelete
 3. Mnie się kolory bardzo podobają , kształt również taki dziewczęcy, uroczy. A w biżuteri która sama robię rownież bardzi żadko chodzę tak to już faktycznie jest :)

  ReplyDelete
 4. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 5. Urocze są te kolczyki! I kolory mi się bardzo podobają ;)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.