26 April 2013

Etui

Ostatnio raczej nie stworzyłam nic nowego. Rozrysowałam sobie tylko projekty na dwie pary kolczyków, ale do tej pory nie przystąpiłam do realizacji. W międzyczasie pomalowałam starą okładkę do iphone'a i dodałam kilka zawijasów. Ten niebieski pod różnym kątem ma inne odcienie, więc proszę się nie przejmować odjazdami kolorów na zdjęciach :)
Może nie wszyscy pamiętają, ale jestem w klasie gdzie w tygodniu mam 21h francuskiego i ostatnio ze względu na ilość poznawanych w jednym tygodniu trybów i czasów, jakoś mnie moja wena opuściła. Bardzo mi przykro, że ostatnio dodaję mało postów, ale postanowiłam sobie, że od początku maja muszę się wziąć w garść. Mam nadzieję, że nadal będziecie tu zaglądać.
PS Jak Wam się podoba nowy wygląd bloga i rozbudowana strona 'o mnie i blogu'?
Lately I haven't made anything new. I've just drawn some projects for two pairs of earrings, but I haven't proceeded with the implementation of them. Meantime I've painted old iphone case and added some flourishes. That blue looks different at angles, so don't worry about difference between images :)
PS How do you find blog's new look? Have you seen the new 'about' page?

6 comments:

 1. Ślicznie to wygląda!

  ReplyDelete
 2. Bardzo ciekawy efekt, wygląda świetnie :) Blog również ;)

  ReplyDelete
 3. ps.Zapraszam do mnie na wiosenną wymiankę! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No właśnie się zastanawiam, czy się nie zapisać, ale nie wiem jak się z czasem wyrobię :)

   Delete
 4. Hej! No jestem z Bydgoszczy! :) Mieszkasz gdzieś bliżej centrum? Ja w Fordonie. No proszę! Super :) Jak dla mnie możnaby się kiedyś spotkać, zawsze zazdrościłam tym blogerkom co mogły razem usiąść przy kawie i pogadać, ja nie mam takiego towarzystwa dookoła :P Która jeszcze blogerka jest z Bydgoszczy? :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.