22 May 2013

May inspirations

Ostatnio odczuwałam potrzebę pooglądania pinterestowych inspiracji. Tam chyba można znaleźć wszystko. Nie tchnęło mnie to może do zrobienia nowej biżuterii, ba nawet kolorów jeszcze nie wymieszałam do czekającej zawieszki. W zamian za to wreszcie zrobiłam interaktywne przyciski na mojej stronie! Teraz wszyscy przejeżdżają myszą na prawo i sprawdzają, czy coś się tam zmienia :)
A co do moodboardów to chyba będę takie co miesiąc tworzyła. Może wy poczujecie wenę twórczą!
Lately I was feeling the need to search some pretty pinterest images. You know that on this site everyone can find everything, right? It hasn't helped and I haven't made new jewellery, well I haven't even started to mix the colours for upcoming charms. Instead finally I've made the new (interactive) buttons here on blog. So now everyone pick up a mouse cursor and go to the right sidebar to check the new options :)
And I guess that the moodborads will be publish monthly and maybe you'll feel the creative vein!

3 comments:

 1. Ja przejechałam myszą! REWELACJA! Dziewczyno, jesteś niesamowita!! Nie wiem jak takie cuda zdziałać, no nie mam pojęcia. Chyba będę musiała z Ciebie szantażem te triki wyciągać. Sama od dawna mam ochotę tak zbierać miesięczne, czy też tygodniowe inspiracje, ale jakoś nie miałam pomysłu na zgrabny sposób i formę- świetnie sobie z tym poradziłaś :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Haha, może nie niesamowita, ale dociekliwa, bo widziałam na jednym z moich ulubionych blogów i też chciałam koniecznie w podobny sposób urozmaicić swojego. Mnie w takich sprawach trudno za język pociągnąć :)
   Ja właśnie chciałabym wprowadzić jakiś regularny cykl postów i oprócz tych co miesięcznych inspiracji muszę coś wymyślić na każdą środę.

   Delete
  2. Czemu akurat na środę? Ja w środy nie mam w ogóle czasu :( Pf, muszę znikać do szkoły, kiedyś trzeba ;) ps. moja znajoma za czekoladę zgodziła mi się machnąć mnie i kilka kwiatków na moje logo. Mam nadzieję, że niedługo coś z tego będzie :DD

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.