3 June 2013

5 things


Wreszcie w porę zorientowałam się kiedy Ula zaczyna wyzwanie fotograficzne. No cóż, teraz do końca tygodnia będę Was męczyć moim interpretacjami zadań. Dzisiaj temat: 5 rzeczy. U mnie w tym wypadku piękne minerały na moją biżuterię.
Finally I've got a hanging when Ula strarts her photo challenge. Well now, for the rest of this week I'm going to show you my interpretations of challenge. Today's topic: 5 things. Five stones for my handmade jewellery.


12 comments:

 1. rzeczywiście piękne cudeńka

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mnie szczególnie podoba się ten amonit. Mam drugi do pary, ale nie odważyłam się jeszcze ich oprawić. Chyba są same w sobie zbyt dostojne :D

   Delete
 2. I ja od W. dostałam taki piękny amonit!

  ReplyDelete
 3. Replies
  1. e tam kolekcja! W pudełeczkach są pochowane moje najulubieńsze kamyczki :)

   Delete
 4. Amonit i paua przepiękne:). Paleobiologia była moim ulubionym przedmiotem na studiach więc z takimi cudeńkami miałam już styczność, bardzo żałuję, ze moje życie nie potoczyło się w tym kierunku. Chyba zostawilabym je w takiej postaci jak są-też bałabym sie cokolwiek z nimi robić a skoro masz 2 to nic tylko przywiesić i dumnie nosić :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaki to był kierunek, archeologia? No czasami się tak zdarza, ale właściwie to pracujesz trochę z minerałami - biżuteryjnie, prawda?
   No właśnie tak chyba zrobię - proste ładne bigle i amonit.

   Delete
  2. Archeologia zawsze mi się marzyła:) -ja jednak skończylam zwykłą biologię nauczycielską (paleobiologia była jednym z przedmiotów) i niestety bardzo żałuję. Powiedzmy, że bardziej jestem na etapie szukania pracy w zawodzie, biżuteria to takie hobby puki co :).

   Delete
  3. To nie głupi pomysł, żeby je po prostu przywiesic :) Rewelacyjne! Paua i ten amonit, mmmmmmmmm...

   Delete
  4. Kamienie podrożały- kosztują 50zł ;/ może poczekamy czy znów je przecenią?

   Delete
  5. Czy może za tyle były a ja zapomniałam? oO' Daj zna czy zamawiac bo jutro z rana wyjeżdżam ;)

   Delete
  6. Nina już Ci odpisałam na privie :)

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.