2 June 2013

Fancy

Piękna i słoneczna niedziela, a ja siedzę w domu przed komputerem i pracuję nad blogiem. Obejrzałam dziś milion stron internetowych, przeczytałam masę postów i wreszcie przycisk do pinterest'a został podpięty. Przez najbliższe kilka dni będę też kombinować jak podpiąć tego bloga pod moją domenę, ale na dziś to już chyba wystarczy. Cały czas się zastanawiam czy te godziny, które spędzam z szablonem, postami i innymi blogowymi sprawami mają sens tak przyszłościowo. Nie chciałabym znudzić się blogowaniem, stracić z Wami kontaktu. Czy Was też nachodzą takie wątpliwości?
What we have here? Beautiful and sunny sunday afternoon! So why am I sitting in front of my computer and working on blog? I watched thousands blogs, I read hundreds of posts and finally the "pin it" button works. In the next few days I'm going to connect this blog with my custom domain, but for now - I'm done. I'm asking myself a question if those hours I spend on the template, writing posts and other blog stuff make sense. I wouldn't like to get bored with blogging and lose contact with you - my dear readers. Do you also overlap doubts?  
surgical steel, cernit soutache

10 comments:

 1. Przepiękne kolczyki :)

  ReplyDelete
 2. Pewnie, że nachodzą, ale wiesz może to spóźnione przesilenie wiosenne-ja się tak czuję juz jakiś czas i nie chce mi to minąć:(. Kolczyczki jak zwykle piękne :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wiesz ja tak często mam, gdy wchodzę na moje ulubione blogi, a na nich nie ma nic od miesięcy. Nie chciałabym tak po prostu porzucić pasji i bloga.

   Delete
  2. Różnie się życie układa-może to nie brak pasji a zwyczajny brak czasu. Ja myślę, że jak ktoś chce to zawsze znajdzie chwilę na prowadzenie bloga (choć łatwo mi mówić, bo nie mam dzieci). Ja bardzo długo bloga nie miałam-zaglądałam tu i tam i teraz jednak mimo że nie jest on popularny to jest kilka osób, dla których warto coś napisać, coś pokazać, ale też dla samej siebie-widzisz swoje postępy więc jeśli to nie jest wystarczająco motywujące to chyba nie pomoge, jednak wiedz, że Cię odwiedzam regularnie :).

   Delete
  3. Właśnie tego bym nie chciała - braku czasu. Dlatego stałam się bardziej zorganizowana - wszystko do szkoły zrobione i podzielone, a biżuteria musi być. Zauważyłam też, że najfajniej wszystkie typowo techniczne sprawy robi się wieczorami :) Chwilowo raczej wzmagam działalność blogową, ale moje rozmyślania dotyczą raczej kilku lat w przód.
   Tak postępy w pracy motywują tak jak komentarze czytelników. Cieszę się! Ja też do Ciebie zaglądam! Nie mów mi, że jest mało popularny! Ten poprzedni na pingerze miał pod każdym postem spory odzew, a teraz się dopiero rozkręcasz na blogspotcie.

   Delete
  4. Kobieto:)-nie martw się na zapas :)!

   Delete
 3. Dopiero co rozkręcam się z nowym blogiem, więc proszę wejdź, oceń, skomentuj moje starania ;) Będę wdzięczna za każde zainteresowanie się: polineja.blogspot.com Dziękuję ;)

  ReplyDelete
 4. Piękne kolczyki, świetne połączenie kolorystyczne;)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.