7 June 2013

Something beautiful

Coś pięknego, czyli temat rzeka :) Jest tyle pięknych rzeczy, a ja mam wybrać tylko jedno zdjęcie. Miałam kilka pomysłów, między innymi niebieskie oczy mojego kota, ale właściwie jest jeszcze jedna rzecz, którą chcę Wam pokazać. Piękne kamienie, które wykorzystuję w moich pracach. Niektóre mają naturalny blask jak labradoryty, wszystkie piękne kamienie mistyczne jak ten topaz na zdjęciu. Czasami podobają mi się też te pokryte benzynką jak hematyty tutaj. Nie mogę się doczekać co pokażecie jako piękne :)
Something beautiful, very broad subject. There are so many beautiful things and I have to pick one. I've had so many ideas, including my cat's blue eyes, but actually there is one more thing I want to show you. Those amazing stones which I use in my jewellery. Some of them have natural light just like labradorites, all mystic stones exactly like this one on the photo - topaz mystic. Sometimes I like stones coated with gasoline - like those small hematites. I can't wait to see you works. I want to know what is beautiful according to you. 

7 comments:

 1. I tak pięknie połyskują w słońcu!

  ReplyDelete
 2. Te najmniejsze są piękne ;)

  ReplyDelete
 3. Hematyty mają szczególny urok :)

  ReplyDelete
 4. i ten ich blask ;)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.