12 June 2013

Tanzania

Ostatnio ciągle wyczekuję wakacji i czuję się rozleniwiona. Na szczęście zmobilizowałam się i w niedzielę (we własne urodziny) przykułam się do biurka (nie żeby mi to jakoś przeszkadzało) i uszyłam ten oto wisior. Wciągnęły mnie koraliki, ale już brakuje mi mojego sutaszu cernitowego. Postaram się przygotować coś ładnego, bo przecież rozdawajka sama się nie stworzy :)
Coraz bardziej wyczekuję też wycieczki, na którą jadę w sierpniu. W 10 dni zobaczę tyle pięknych miejsc, no i poćwiczę mój francuski. Jestem ciekawa Waszych planów na letnie miesiące. Wyjeżdżacie za granicę, czy może zwiedzacie Polskę? A może macie jedno ulubione miejsce, w które wracacie co roku?
Lately I'm still looking forward to holiday and I feel quite lazy. Luckily I had mobilized myself and last Sunday (my birthday) I sat all day at my desk (not that I mind it) and I made this pendant. I am lured by beads but I miss my cernit soutache. I'll try to do something pretty because I'm planning an giveaway for you :)
More and more I await a trip which I'm going in August. In 10 days I will visit so many beautiful places and of course - practice my french. I'm curious of your plans for the summer months. Are you going somewhere abroad? And maybe you have one favourite place to which you come back every year?
 silver, topaz mystic, Toho, granate, acrylic beads
Jeszcze bym zapomniała! Wisior wyprodukowałam na Kufrowe wyzwanie pod tytułem Tanzania. Bardzo ciekawy temat, szczególnie, że jest to miejsce zielone, a nie tak jak często się myśli - pełne pustyni. Inspiracją kolorystyczną było to zdjęcie. Mam wrażenie, że wisior nadałby się na amulet szamana ;)

6 comments:

 1. Rewelacyjny! Idzie Ci co raz lepiej- jest przepiekny! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję, będę się starać nadal iść do przodu :)

   Delete
 2. cudownie się wisior mieni. Bardzo mi się podoba. I Lore Art ma rację. Co raz lepiej ci idzie. Nie mogę się doczekać następnej pracy

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mnie właśnie urzekły już w sklepie te piękne koraliki z przebłyskami. Ja sama też się nie mogę doczekać, bo to dość ekscytujące :)

   Delete
 3. Prześliczny :)-szaman napewno byłby zachwycony mając taki ;).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, mam nadzieję, że by mu się spodobał

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.