16 June 2013

Unicorn

Witajcie wieczornie! W tym tygodniu bardziej byłam zaaferowana paczuszką, która do mnie przyszła, niż zrobieniem biżuterii, więc proszę - wybaczcie!
W ten weekend też nie było jakoś okazji do zrealizowania nowych projektów, bo wczoraj razem z Niną - Lore Art spędzałyśmy popołudnie w bydgoskim sklepiku z koralikami (z bardzo sympatyczną Karoliną, właścicielką Szkatułki), a później wyszukiwałyśmy łupów na Zamieniadzie
Cały dzisiejszy post poświęcam wymiance jaką miałam przyjemność przeprowadzić z Kasią z Koraliki Kitty. Dostałam idealnie to co chciałam i wszystko jest bardzo w moim guście. Sama sobie powtarzam, że zamówienie sobie jednorożca w wieku 17 lat jest ok i nie stanę się nagle przedszkolakiem, ale nadal mam wątpliwości. Czy Was też on nie rozczula?
Kasia dostała ode mnie (a raczej dostanie, bo poczta się zbuntowała i paczka jeszcze nie przyszła) dwie pary kolczyków z sutaszu cernitowego.
Welcome in this beautiful Sunday evening! This week I was more busy with a package that came by mail, than making jewellery, so please, please - forgive me!
At the weekend, there wasn't an occasion to realize new projects because yesterday I spent afternoon together with Nina - Lore Art in a bead shop (with very friendly Caroline, the owner of Szaktułka) and then we were looking for loots at Swap Party.
I'd like to dedicate the whole post to Kasia from Koraliki Kitty because we have made a swap. I've got exactly what I've wanted and everything is really my style. I tell myself that a request for unicorn at age 17 is not a problem and I won't become a preschooler, but I still have doubts. Don't you think it's cute?
Kasia's got from me (or rather she will get, cause mail haven't come yet...) two pairs of earrings - cernit soutache.
5 comments:

 1. Replies
  1. I love them too! They are really adorable, aren't they?

   Delete
 2. Oj jest rozczulający :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wiem, jak tu się nie uśmiechnąć na jego widok?

   Delete
 3. przepiękne kolczyki :) jednorożec wygląda perfekcyjnie, szkoda że nie jestem młodsza - ale tak czy siak jestem zauroczona :)
  pozdrawiam

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.