1 July 2013

Candy bracelet

Pewnie wszyscy pamiętacie moją fascynację kolorem szmaragdowym. No cóż...to nie mija tak szybko. Będąc zupełnie przypadkiem w pasmanterii wyszłam z taką błyszczącą wstążką i cekinami. Projekt cernitowego elementu oczywiście zmienił się zupełnie. Dlaczego? Dowiedziałam się ostatnio od Was - czytelników, że podobają się Wam moje cernitowe paski. Zaszalałam i dodałam ich kilka. Najwęższy ma mniej niż pół milimetra grubości. 
Bransoletkę zgłaszam na wyzwanie "na czerwonym dywanie" o tu. Uzasadnieniem może być na przykład to, że ta wstążka i cekiny pięknie się mienią i zwracają uwagę na cernitowy element.
I am sure that all of you remember my fascination with emerald hue. Well...it doesn't go away so quickly. Being quite by chance in a haberdashery, I've gone out with the shiny ribbon and the sequins. The project of cernit soutache element has changed entirely. Why? I've learned recently from you - the readers that you like my cernit stripes. So yeah I've gone wild and added some of them. The thinnest stripe is less than half a millimeter in thickness.
acrylic beads, Toho, cernit soutache, ribbon, sequins
Pomyślałam też, że do moich biżuteryjnych tworów mogłabym robić filmiki. Jak pomyślałam tak zrobiłam. Teraz będę się starała do każdego elementu kręcić film, ale sami wiecie jak to jest, więc wakacje będą takim okresem próbnym. Jak się sprawdzi to postaram się prowadzić to dalej. Ach! Nie zapomnijcie zmienić jakości na HD, nawet jeśli czas trwania do 23 sekundy :)
I've also thought that I could make mini videos to my jewellery creations. As I thought, so I did. Now I'll try to make films of each item but you know how it is...I've decided that holiday will be a trial period. If this comes true I will try to carry on. Ah! Please don't forget to change on HD resolution even for the duration of 23 seconds :)
4 comments:

 1. Niesamowicie ciekawy pomysł! Jam nie wpadła na to, żeby robić bransoletki w taki sposób. Bardzo podoba mi się wykończenie cekinami. To jest to! Na czerwony dywan pasuje zdecydowanie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ha no to się świetnie składa, bo kupiłam już piękny bordowy materiał i grafitowe cekiny :)
   Przygotuję coś ciekawego na następne posty :)

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.