9 July 2013

Outside the window

Kiedy dziś rano spojrzałam przez okno u mnie w pokoju, porzuciłam plany pokazania Wam widoku. Okna dachowe mają to do siebie, że oprócz nieba nie widać nic, a kiedy niebo jest koloru brudnej bieli i nie ma na nim absolutnie żadnej chmurki...nie ma w tym nic atrakcyjnego. Będąc dzisiaj w Szkatułce u Karoliny, podczas kupowania jednej maleńkiej paczuszki Toho zrobiłam to zdjęcie. Tak, tak ładnie dziś świeci słońce w Bydgoszczy.
When today's morning I check teh sky outside my window, I gave up the plan of showing you the view. My roof windows told me that there is nothing attractive when there isn't any cloud at sky in a colour of dirty white. So while I was at Szkatułka and during my crazy ultimate shopping (one thiny package of Toho) I shot this picture. Yeah! The sun is shining beautifully at Bydgoszcz!

6 comments:

 1. Piękne róże. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Karolina twierdzi, że już są przekwitnięte, ale dla mnie są cudne!

   Delete
 2. widok na stare kamieniczki jest klimatyczny.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To fakt, te jeszcze nie są odnowione, ale niektóre ulice w Bydgoszczy! Jak tam wszystko ładnie jest odrestaurowane. Zresztą codziennie gdzieś trwają prace nad kamieniczkami. Będzie tylko lepiej!

   Delete
 3. Ładnie Bydzi przez to okno;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bydzia jest bardzo fotogeniczna. Taka Wyspa Młyńska to już supermodelka :)

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.