24 July 2013

Talisman

 Nie będę ukrywać, że ten wisior zrobiłam z myślą o sobie. Jest prosty w formie, fioletowy i już go ze sobą dzisiaj miałam (no i z tego powodu zdjęcia zrobiłam w ogrodzie). Chciałam też wypróbować wyszywanie wzorków na rewersie biżuterii. Nadal uczę się robić ładne "tyły" moich wyrobów. Z filcem wychodzi mi lepiej niż z cernitem. A jak tam u Was z rękodziełem? Czy praca z każdej strony jest dopracowana czy może macie nadzieję  (tak jak ja na początku mojej drogi biżuteryjnej), że liczy się tylko przód pracy? ;)
I won't hide the fact that I've made this pendant just for me. It's really simple, violet and I've already woren it (this is why I've taken pictures in the garden). I've wanted to try emroidery at the reverse of my work. I'm still learning new methodes cause I want my jewellery to have pretty "back". With felt is is easier than with cernit. And how is your handmade stuff? Is the work of each side refined or maybe you just hope that the people will only see the front (I was thinking this way at the beginning of my jewellery journey)?


9 comments:

 1. Świetny pomysł ze zrobieniem drugiej strony wisiorka... Piękne kolory

  ReplyDelete
 2. Też mi się wydaje, że praca z każdej strony powinna wyglądać ładnie i być dopracowana. Być może nie zawsze jest to możliwe, ale właściwie - dlaczego nie ?
  Gdy byłam na kursie bukieciarskim, bukiety oceniane były od dołu.
  Pozdrawiam :))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Od dołu? Ojej sama nigdy bym nie pomyślała, żeby jakoś zwrócić uwagę na spód bukietu. Zawsze jeśli zachwycają mnie kwiaty i ewentualne drobiazgi dookoła to mi wystarcza :)

   Delete
 3. uroczy drobiazg :) ja ostatnio mam bzika na punkcie fioletu ;) w sumie zawsze był to jeden z moich ulubionych kolorów
  pozdrawiam :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja jak tak przeglądam mojego bloga to już nie jestem pewna czy srebrny i niebieski to moje ulubione kolory. Może to właśnie fiolet? :D

   Delete
 4. Wisior super, a druga strona słodziutka ;) poza tym, j.w., fiolet to mój preferowany kolor jeśli chodzi o biżuterię ;) a jeśli chodzi o mój sutasz, to od początku nauczyłam się robić dwustronny, więc zwykle o drugą stronę nie muszę się martwić ;)

  ReplyDelete
 5. Wspaniały pomysł z haftem na rewersie!

  ReplyDelete
 6. Bardzo ładny!
  PS Dziękuję za przesyłkę, kulka śliczna, już drugi dzień z nią paraduję! Fotki na blogu, jakby co;)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.