13 July 2013

What the water gave me

Nie znoszę kiedy w ciągu dnia jest ulewa, która koliduje z moimi planami. Jest szaro, nieprzyjemnie no i aparatu też ze sobą nie można wziąć, bo jak mam trzymać wielką lustrzankę i wielki parasol? W środę wieczorem kiedy przestało już padać, poszłam na chwilę do dziadków. No i to zobaczyłam. Wielkie, błyszczące krople na liściach w ogrodzie. Cofnęłam się do domu po aparat i mimo wiatru, który poruszał każdy liść i płatek, udało mi się zrobić zdjęcia. Dziś pokazuję dwa, ale pewnie jeszcze kiedyś dorzucę kilka. Ula! Nawet nie wiesz jak idealnie Twój temat mi pasuje - woda.
I really hate when it's pouring outside and it always interfere with my plans. It's gray, ugly and no camera can be taken because how can I hold a giant reflex camera and a huge umbrella while having just two hands? On Wednesday when it finally stopped raining, I came to my grandparents. And this is when I saw them. Large, glossy drops on leaves at the garden. I stepped back to my home and took the camera and despite the wind moving all the leaves and all the petals, I managed to take some pretty pictures. Today I'm going to show you just two of them, but maybe some day I will show you the rest.

13 comments:

 1. Piękne zdjęcia! Uwielbiam takie sfotografowane kropelki!:)

  ReplyDelete
 2. Świetne zdjęcia! :)

  ReplyDelete
 3. na twoim blogu jest pierwszy raz, mam nadzieję, że będę wpadać tu częściej bo na to zasługuje, też jestem z bydgoszczy

  http://malinowe-ciasto.blogspot.com/ <--zrewanżujesz się, będzie mi miło i dasz motywacje do dalszego pisania :)

  ReplyDelete
 4. Super wyszły te kropelki. Mnie szalenie ciężko jest tak uchwycić rosę ;)

  ReplyDelete
 5. Piękne, szczególnie to pierwsze się udało. :)

  ReplyDelete
 6. przepiękne zdjęcia robisz :)

  ReplyDelete
 7. Rany, dziewczyno, jaki Ty masz talent... Naucz mnie tak *.*

  ReplyDelete
 8. Niespodziewałam się, że moje zdjęcia tak się spodobają. Z tego miejsca chciałam Wam bardzo podziękować za miłe słowa :)
  Motywuje mnie to do robienia jeszcze lepszych zdjęć :)

  ReplyDelete
 9. Ślicznie wyglądają te krople :)

  ReplyDelete
 10. Piękne krople. Woda to taki wdzięczny temat do zdjęć :-)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.