14 August 2013

Emerald chain

Wreszcie odważyłam się zrobić naszyjnik z koralików. Zwykle tego unikałam, bo bałam się, że zabraknie mi Toho. Tym razem użyłam tak jak w poprzednim poście twisted tubular herringbone ze strony e-tutorial. Jest to tak przyjemnie proste, że pewnie za jakiś czas zrobię taki dla siebie. Ach...no właśnie, bo ten moja mama przygarnie na imieniny. 
Piszę ten post w piątek 9 sierpnia i nadal czekam na wyjazd na wycieczkę. Spodziewam się, że dzisiaj - w środę powinnam znaleźć się w okolicach Marsylii. Czy ktoś z Was miał już przyjemność odwiedzić to miasto?

Finally I've managed to do beading necklace. I used to avoid this form because I've been always afraid of running out of Toho. This time (as in latest post) I've used tutorial: twisted tubular herringbone. It's so easy and pleasant! I'm going to make another one for me. Oh...well this one is for my mother's name day.
I'm writing this post on Friday 9th of August and I'm still waiting for my journey. I suppose that today (Wednesday) I'll be visiting Marseille. Has anyone of you been there? How was it?

7 comments:

 1. Boniu, jaki piękny! <3

  ReplyDelete
 2. Świetny naszyjnik! i kolory bardzo mi się podobają :)
  w Marsylii nie miałam okazji być, ale wieść niesie, że warto - udanego wyjazdu! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję!
   A co do Marsylii - miasto bardzo niebezpieczne i nie tak ładne jakby się można spodziewać. Ma bardzo dużo nowoczesnych elementów.

   Delete
 3. Mama szczęściara, że ma taką zdolną córcię! Podoba mi się. Jest subtelny i jednym z moich ulubionych kolorów - zieeeelonym! :)
  uściski ślę!
  poproszę o jakieś zdjęcia z Marsylii... :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mama nie zaprzecza :)
   A ja tam cały post albo dwa szykuję :D

   Delete
 4. Prześliczny, bardzo delikatny naszyjnik

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.