7 August 2013

Stars in the sky

Mówiłam ostatnio, że skoro już wiem co i jak, to niedługo pojawi się wężowa bransoletka w normalniejszych kolorach. Tak oto powstała ta z koralików Toho. Te piękne ciemne dostałam przy okazji mojego pierwszego Bead Soup Blog Party i pamiętam jak wtedy się załamałam, bo nie wiedziałam do czego można wykorzystać takie drobne koraliki :)
Obserwuję dużo blogów "koralikowych" i za każdym razem podziwiam dokładność z jaką robione są wszystkie prace. Rozumiem już, że wcale nie jest trudno siedzieć i szydełkować, ale za to nawlec koraliki w odpowiedniej sekwencji - bez pomyłek. I tu pytanie do Was biżuteryjek - ile razy kot (lub inny ulubieniec) doprowadził Was do białej gorączki podczas pracy? Podczas robienia tej bransoletki miałam tyle kłopotów z okiełznaniem zwierzaków...a to supeł, a to oba koteczki zajęły całe biurko. Jakim cudem ja jeszcze je lubię?
I've told you some time ago that now when I know how to make a snake beading bracelet, I would do one in "normal" colours. So there you have a Toho bracelet. I've got those beautiful dark beads at my first Bead Soup Blog Party and I remember my dissatisfaction because that time I really didn't how can you such tiny pieces :)
I follow many "beading" blogs and every time I'm amazed by precisionof your works. And of course I can understand that crochet isn't as hard as I thought but passing all the beads in a right sequence...that's a terrible job that has to be done every time. 5 comments:

 1. Dziękuję! Właśnie obejrzałam na jednym blogu piękny naszyjnik koralikowy z kwiatową sekwencją i potrzeba mi słów pociechy. Żartuję oczywiście o tych kompleksach, ale niewątpliwie wiem, że idealna to ta bransa nie jest :D

  ReplyDelete
 2. Mnie się bardzo podoba i wcale na łatwą nie wygląda-uwierz mi:). Kociaki sa po prostu zazdrosne :) ja kotka nie mam, ani innego zwierzaczka-kiedyś miałam świnkę morską, ale wierz mi, że młodsze rodzeństwo też potrafi dać w kość wtedy, gdy akurat jestem zajęta :).

  ReplyDelete
 3. Bardzo fajne, podobają mi się te kolorki:)

  ReplyDelete
 4. bransoletka cudna! w ogóle ten rodzaj bransoletek jest piękny. znam pare osób, które takie mają, i na żywo są jeszcze ładniejsze :p

  mam do ciebie pytanie zupełnie od czapy: w jaki sposób zrobiłaś te strzałki zamiast napisów starsze posty/nowsze posty? :))

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.