4 September 2013

Reveal of my giveaway

Wiem, że czekacie tylko na wyniki candy, więc nie będę przedłużać, ale chcę Wam bardzo podziękować! Zgłosiło się Was bardzo dużo i bardzo się cieszę, że podoba się Wam moja biżuteria. 
Przy losowaniu brałam pod uwagę dodatkowe losy od Fejsbukowiczów. Wygrała pewna osóbka z tego bloga. Gratuluję i proszę o kontakt pod adresem email: agata@inaurem.com
Chciałam też przy okazji podziękować firmie Preciosa Ornela za wszystkie te koraliki, które mi wysyłają. Może nie wygrałam głównej nagrody, ale dzięki tym koralikom nauczyłam się nowej techniki i planuję jeszcze kilka projektów. Kliknijcie tu, żeby również wziąć udział w zabawie.

I wanted also to say big "thank you" to Preciosa Ornela for all those beads I got from them. I may not be a winner of a grand prize but with those little packages I've learned new techniques and I'm going to make a few new projects with it. Click here and take part at the giveaway.


10 comments:

 1. Gratulacje dla Karolinki ;)))

  ReplyDelete
 2. z nieukrywaną zazdrością gratuluję i dziękuję za zabawę :)

  ReplyDelete
 3. Gratulacje dla szczęściary:)! Dziękuję za zabawę P.S. Fajna filiżanka:))

  ReplyDelete
 4. O jej! Jak mi miło! Hura! uwielbiam sutasz , więc tym bardziej mi miło! Nie wiem co napisać , tak bardzo się cieszę !! Jupi!! Dziękuję ;-))

  ReplyDelete
 5. Gratuluję Karolinie!

  ReplyDelete
 6. Dziękuję za zabawę i gratuluję szczęściarze :)

  ReplyDelete
 7. Piekna filiżanka i kolczyki :)
  Gratuluję zwyciężczyni!

  ReplyDelete
 8. Gratulacje! dziękuje za zabawę :)

  ReplyDelete
 9. Gratuluję Zwycięzcy, a Ty rób dalej te piękne rzeczy! Pozdrawiam!

  ReplyDelete
 10. Gratuluję wygranej!

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.