1 November 2013

Copper likes emerald

Odkrycie, że jesień już na dobre zawitała przyszło dopiero w tym tygodniu. Chciałam zrobić zdjęcia właśnie tych kolczyków, ale brak odpowiedniego światła po godzinie szesnastej skutecznie mi to uniemożliwił. Czekałam do dzisiaj i wreszcie się udało.
Wyszłam z wprawy jeśli chodzi o szycie, ale już powoli się z tego odkopuję. Mokait uśmiechał się jednak do mnie i musiałam go jakoś wkomponować. Olśniło mnie ostatnio, że mogłabym zrobić naszyjnik na wzór tego z sierpnia i mam zamiar w najbliższym czasie się tym zająć. 
Zawsze zastanawia mnie dlaczego wena przychodzi wtedy, kiedy mam pełne ręce roboty. Też macie takie twórcze problemy?
Życzę Wam miłego weekendu i (miejmy nadzieję) dobrej pogody!

Recently I have discovered an amazing fact that autumn has come. I've wanted to make photos of the earrings but after 4 o'clock pm there wasn't enough light so I had to wait. I've been waiting and finally today I've made a short photo session.
If it comes to beading I got out of practice but I'll try my best and next time my jewellery will be much better. This mocaite has been smiling to my so I've included it in my project. Lately I've had a brainswave and I thought of making a necklace similar to this one and I am going to realise the idea.
I always wonder why all the best ideas and afflatus come when I have plenty to do. Is it me or you have same problems?
Kolczyki oraz zdjęcia tych cudnych kwiatków z Castoramy są inspirowane poniższym zdjęciem. Oglądanie design seeds zawsze mnie wciąga i za każdym razem znajduję takie zestawienie, które wykorzystuję poźniej przy moich projektach. Polecam tę stronę, oczywiście jeśli jeszcze jej nie znacie.

These earrings and today's photos are inspired by the picture below. Every time I watch design seeds I can't take my eyes of those beautiful collages, and every time I find something which I use in my jewellery. Visit them if you haven't heard of it! It's very inspiring.
2 comments:

 1. Kolczyki są piękne, zestawienie kolorystyczne idealne :)
  Zapraszam do mnie:
  handmadebyevi.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję! Ja też lubię to połączenie, mimo że dopiero od niedawna :)

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.