2 March 2014

Let's shine

Ostatnio nie wspomniałam o Bead Soup Blog Party, na które to zapisałam się już czwarty raz. Tym razem poprosiłam Lori o sparowanie mnie z kimś koralikującym. Osób z całego świata, które również chciały być wpisane do tej kategorii, było tylko dwadzieścia. Tym razem paczka przyjdzie do mnie aż z Australii. Zostałam sparowana z Corrie - The Cedar Beader. Obie stwierdziłyśmy, że mamy podobny gust jeśli chodzi o kolory, więc raczej niemiłych zaskoczeń nie będzie. Niedługo opublikuję małą, maleńką zapowiedź, tego co zostanie wysłane do Corrie.
Jeśli chcecie poczytać więcej o akcji Bead Soup Blog Party, to zapraszam na bloga Lori Anderson - pomysłodawczyni całego kreatywnego zamieszania.

Last time I didn't write you anything about Bead Soup Blog Party that I contribute for the forth time. This time I'd asked Lori to pair me with a seed beader. From the whole world there are only 20 people who entered beading category. My bead soup will come to me from Australia. I'd been paired with Corrie - The Cedar Beader. Both of us, we came to conclusion that if it comes to colours, our taste is similar, so the packages shouldn't be a disappointment. Soon I will publish a tiny sneek peak of what I'm sending to Corrie.
Moje ostatnie uwielbienie do koralików zaowocowało trzema nowymi bransoletkami i jednym długaśnym naszyjnikiem. Dzisiaj tylko jedna bransoleta z jedenastek w pięknym irysowym kolorze. 
Ta zostaje ze mną, ale jeśli ktoś z Was ma ochotę bransoletkę ode mnie - piszcie śmiało na agata@inaurem.com.

My adoration to seed beads beared fruit with three new bracelets and one extra long necklace. Today, there's just one shiny bracelet made from Toho 11/0 in a beautiful iris tone. I love the colour.6 comments:

 1. I am so happy to be working with you Agata and can't wait to see what you do with your soup :-).

  ReplyDelete
 2. Świetnie wychodzi Ci biżuteria z koralików. A kolor piękny ;)

  ReplyDelete
 3. Śliczna bransoletka! Zgadzam się z Marzeną- kolorek prześliczny!

  ReplyDelete
 4. Corrie: I'm very happy about this Bead Soup, we'll rock!
  Dziewczyny, wielkie dzięki! Kolor urzekł mnie do tego stopnia, że chyba będę nosić tę bransoletkę, do wszystkiego :)
  pozdrawiam Was serdecznie!

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam tą bransoletkę :D Jutro do szkoły przyjedzie kurier z koralikami i będę cały dzień cieszyć twarz :D

  ReplyDelete
 6. Jak elegancko! Super koraliki i bardzo fajne zapięcie. Bardzo mi sie podoba :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.