1 June 2014

First crochet lace

Ostatnio coraz trudniej skupić się na tworzeniu nowej biżuterii. Mój biedny kalendarz nie wytrzymuje takiej ilości sprawdzianów jak obecnie, a ja pierwszy raz od początku roku szkolnego czuję znużenie. Z drugiej strony nie potrafię też tak po prostu poddać się przed końcem roku (no tak w ogóle też nie potrafię). 
Jednak dziś między przeliczaniem zadań na jutrzejszą pracę klasową z matematyki, pisaniem rozprawki na francuski i wieloma innymi szkolnymi sprawami, dokończyłam wreszcie ten naszyjnik. Wyszydełkowałam go chyba z miesiąc temu, ale czekał na wykończenie.

Lately it's getting harder and harder to focus on creating new jewellery. My poor schedule can't stand this enormous number of tests and exams, and me, for the first time in this academic year, I feel weary. On the other hand I can't give up just before the end of semestr (well, in fact I never give myself a miss and I always swot up :P ). 
However, today in the meantime, while counting some exercices for tomorrow's math test, writing an essay for french lesson and other school stuff, I finished this necklace. FINALLY! I had crocheted it about month ago, but it had been waiting for its trim.
Pierwszy raz próbowałam zrobić coś podobnego do koronki, ale wyszła mi taka codzienna wersja :)
Nie pogniewam się jeśli zostanie ze mną.
Nie powiem, mam zamysł na kolejną. Ba! Mam już nawet koraliki dobrane, ale coś czuję, że poczekam z tym do wakacji. 

This is the first time when I was trying to make something that would resemble lace, but I created a casual version :)
And I won't mind if it stays with me.
Well I also have an intention for another one. Oh, and I have already matched the seed beads, but I think I should wait till holiday.
10 comments:

 1. Uroczy:) Śliczne kolory.

  ReplyDelete
 2. Kola wyszła znakomita! Bardzo podoba mi się użycie superduo, chyba kiedyś też pokuszę się o coś większego z tych koralików:)) Pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję!
   Ja dopiero zaczynam się bawić tymi koralikami, ale już widzę w nich sporo możliwości.

   Delete
 3. Wow, ciekawy pomysł z tym superduo!!! Podoba mi się :)
  Pozdrawiam,
  Ania :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mój pomysł jest prościutki. Ja jestem zauroczona Twoim naszyjnikiem kulkowym :)

   Delete
 4. Ja tam go uwielbiam :) Ja siedzę nad moją koronką, ale gdy się w 1/3 okazało, że mam błąd i zbiłam super duo to przerwało mi nitkę, z czym się liczylam... ;/ zaczynam od nowa, w środę pół dnia i tak jadę do warszwy. :)

  ReplyDelete
 5. This is so pretty Agata.

  ReplyDelete
 6. Bardzo mi się podoba. Śliczny.

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.