19 June 2014

Time to learn - beading

Przez ostatnie dni zajmowałam się koralikowaniem. Robiłam raczej prostsze projekty, ale już wykończyłam jeden większy, więc za kilka dni go sfotografuję - będziecie mieli okazję go obejrzeć.

Lately I've been busy doing the seed beads jewellery. I've been making just some simple projects, but I also finished a bigger one. I guess by Saturday I'll take photos of it - so you'll have a chance to see it.
Pierwsze obszyte przeze mnie rivoli według instrukcji Weraph. Nie sądziłam, że to takie proste, szybkie i przyjemne. Na zdjęciu powyżej widzicie jak pięknie się błyszczą.

These are the first riviolis that I trimed with Weraph's tutorial. I had had no idea how simple, quick and pleasany it is. In the picture above you can how shiny they are.
Bawiłam się też szyciem na czuja. Powstały kolczyki i wisior, o których więcej dowiecie się zapewne w najbliższym poście. 

Also I've been trying out my own ideas. I created a pair of earrings and a pendant, but you'll learn about them not until the upcoming post.
A to prezent z okazji urodzin Karoliny ze Szkatułki. Tak się składa, że obchodzimy urodziny tego samego dnia, więc i ja dostałam biżuteryjny prezent. Zbiorę się jutro i wrzucę zdjęcia, bo dostałam coś naprawdę niesamowitego (nie tylko od Karoliny). 
Teraz idę wykończyć zamówienie i zszyć kolejne Swarovskie. Trzymajcie się :)

And a last piece, earrings I'd made for my friend Karolina. As it happens we celebrate our birthday on the same day, so I got a jewellery gift as well. Tomorrow I'll force myself and I'll publish the photos of it, because I received something really beautiful (not only from Karolina).
Now I'm going to finish an order and sew some rivolis. Take care :)6 comments:

 1. Zapowiada się bardzo ciekawie:)

  ReplyDelete
 2. Zapowiada się naprawdę ciekawie:)

  ReplyDelete
 3. Niesamowite są te rivoli! :) ślicznie dobrałaś obstawkę koralikową :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. DZIĘKUJĘ! A ja dopiero się rozkręcam :)

   Delete
 4. rivoli urocze! kolory ładne, a i matowe koraliki tam mnie się bardzo podobają. Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.