4 July 2014

Metal flower

Takie pustki na blogu, że aż głowa mała. W międzyczasie zrobiłam masę koralikowych tworów i zastanawiam się, kiedy ja to wszystko sfotografuję. A tyle fajnych rzeczy ostatnio robię :)

It's sooo empty here. I know. In a meantime I made many beading creations and I wonder when I will take photos of them. I just don't know.
 Zafascynowana pracami Rudej - jej pięknymi ażurami otulonymi koralikami, postanowiłam zrobić coś własnego. Do mistrzyni wiele mi brakuje, jednak wisior bardzo miło się nosi i zbiera wiele komplementów. Ostatnio zdjęcia pozostawiają wiele do życzenia, ale teraz mam wakacje, więc postaram się zrobić to lepiej.

On account of my fascination by Ruda's creation - her beautiful beading brooches with metal ornaments, I decided to make something similar for me. Obviously I'm not a master and I lack Ruda's skills, but this pendant got lots of compliments and I love wearing it.
Lately my photography is quite weak, but since I have holidays, I will make it better.
 Od kilku dni uczę się też koralikowania na krośnie. Całkiem szybko idzie taka bransoletka. Niedługo wrzucę zdjęcia tej, którą niedawno skończyłam.

I have been learning beading with a loom. It's so quick to make a bracelet! Soon I'm going to publish photos of the one that I finished.
 W ostatnią niedzielę na wycieczce rowerowej pogoda dopisała. Podpatrując wpis u MrÓ podziwiałam widoczki z Norwegii, a u mnie takie widoki były. Również ładne, prawda?

Last Sunday I was a little bicycle trip. The weather was amazing.
Few days ago I was spying MrÓ's note and admiring the view from Norway, and what about our polish countryside? Quite pretty, right?

1 comment:

  1. Ojoj, jak mi miło :) Wisiorek jest śliczny, tak trochę marokańskie okienko :) Piękny ten ażur, aż zazdroszczę ;) Też podziwiam norweskie zdjęcia Mró, ja na codzień mam angielskie murki i wrzosowiska, ale tesknię do takich jak na Twoim zdjęciu :)

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.