14 September 2014

Beaded donuts

Od dawna wiedziałam o tutorialu Mraugorzaty na oplatanie oponek, ale nie miałam jakoś pomysłu co by z takim dużym elementem później zrobić. Jednak kiedyś zebrałam materiały, poszłam do Szkatułki i w ciągu dnia wyplotłam pierwszą oponkę, a później podpatrzyłam w jednym z naszyjników dzyndzałki z minerałów. Ja co prawda użyłam kryształków, ale i tak pasują.

PS Zapraszam do udziału w mojej rozdawajce :)

I had known about the tutorial from Mraugorzata for a long time, but actually I hadn't have any idea what to do later with such a big element.  However someday I took the ingredients, went to Szkatułka and by day I weaved my first beaded "donut". Then I spied on some necklaces and found pretty stones hanging like bells. I used fire polish crystals, but they still look good.
Miętowa oponka to moje drugie dzieło, ale bardziej mi się podoba. Przygotowałyśmy z Karoliną koraliki na następne naszyjniki, ale niestety nie miałam jeszcze okazji uszyć następnych. Zresztą i tak nie wiem jak to teraz będzie z moim wolnym czasem. Szkoła się zaczęła i muszę to wszystko jakoś pogodzić, ale chwilowo jeszcze robię inne rzeczy.

The mint one is my second work, but I like it more than brown-copper one. Me and Karolina, we chose a few sets of beads for next necklaces, but unfortunately I didn't have opportunity to make them. Anyway now I need to focus at school and then I will try to reconcile learning with my hobby and blog.

3 comments:

  1. Ślicznie Ci wyszły te naszyjniki! :)

    ReplyDelete
  2. Śliczne. Zastanawiałam się na czym UFO zawiesić i bardzo spodobało mi się Twoje rozwiązanie. Można podpatrzeć? Piękne rzeczy u Ciebie znalazłam. Zostaję na dłużej. Pozdrawiam.

    ReplyDelete
  3. Piękne są te oponki! Szczerze mówiąc pierwszy raz takie widzę. Bardzo oryginalne (swoją drogą - ciekawa jestem jakby wyglądał naszyjnik w wersji bez tych dyndających koralików). Tak czy inaczej, czekam na więcej, bo jest na co popatrzeć :).

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.