28 September 2014

Earrings for a swap

Jakoś w sierpniu wspominałam o wymiance z Basią. Dopiero pod koniec września zorientowałam się, że nie pokazałam Wam tego co zrobiłam ja, ani tego co otrzymałam. 
Ulepiłam malutkie kolczyki z granatami i opalitami, a dodatkowo wyszydełkowałam bransoletę. Z tego co wiem, Basi spodobała się paczka.
Przed wysłaniem biżuterii usłyszałam, że kolczyki w sumie to wyglądają na takie typowo świąteczne - czy też macie takie wrażenie? Wyszło mi takie przypadkowo, ale coś w tym chyba jest.

I think that I mentioned something about a jewellery swap hm...in August. I have just found out that there are no photos of what I sent or got.
So I sculpted thiny earrings with garnets and opalit, and in addition I crocheted a bracelet. As far as I'm concerned, Basia liked the gifts.
Before I sent a package, my friend told me that they looked like their had been made for Christmas. Do you agree with this opinion?
Ja dostałam od Basi naszyjnik dokładnie taki jak sobie wymyśliłam oraz bransoletę, którą kiedyś podziwiałam na blogu felt & ribbon. Ostatnio nie miałam okazji zrobić żadnych zdjęć, więc odsyłam Was do posta Basi, żeby podziwiać moje łupy, a ja zmobilizuję się niedługo i znajdę czas na sfotografowanie naszyjnika.

Basia sent me a necklace and it looks exactly as I wanted it to look like. Also I got a bracelet that I had been admiring in one of her blog notes. Lately I didn't have any occasion and time to take a picture of my loots, so if you want to see what I got - check felt & ribbon's post. Soon I'll try to pull myself together and take a photo of necklace and then put it here.

Och no i pamiętajcie o rozdawnictwie na moim blogu :) 8 comments:

 1. Bardzo fajna wymianka :)
  Faktycznie kolczyki wyszły świąteczne w charakterze, zawdzięczają to chyba tym biało czerwonym paseczkom wykańczającym całość :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. No właśnie też im się tak wydaje, jeśli zestawiłabym inne kolory to pewnie odbiór całości byłby inny.

   Delete
 2. Dopiero zaczęły mi się wydawać świąteczne po przeczytaniu posta. Wcześniej jak na nie patrzyłam nie miałam takiego wrażenia.
  A.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja nie mogę się pozbyć tego wrażenia, odkąd zasugerowała mi to koleżanka. Taka siła sugestii :)

   Delete
 3. Śliczne kolczyki, w pierwszej chwili myślałam że to sutasz;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A nie, masa termoutwardzalna. Dużo osób się myli kiedy widzi je na zdjęciu. Na żywo trudno się pomylić.

   Delete
 4. A to wszystko moja wina :-) ale ja już tęsknię za świętami...
  P.S. Mam nadzieję, że będzie mi to wybaczone ;-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. A tam od razu Twoja wina - raczej bardzo trafne skojarzenie :)

   Delete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.