21 September 2014

Yellow mania

Odganiam jesienną aurę żółtymi kolczykami. Co prawda miłośnicy jesieni mogą stwierdzić, że to odcienie spadających liści - a i z tym (ewentualnie) się zgodzę. Jesień lubię dopiero po jakimś czasie od jej rozpoczęcia, a do tego czasu zawsze narzekam i chcę, aby lato trwało dłużej.
Kolczyki ulepiłam z cernitu, na środku ułożyłam jadeity i teraz czekam, aż ktoś będzie chciał je przygarnąć. Początkowo chciałam zostawić je dla siebie, ale przecież nie noszę żółtego, więc dam im szansę na pójście w świat. Może ktoś reflektuje na taką parkę?

I'm chasing away fall aura with yellow pair of earrings. I know that some autumn lovers may claim that it's the colour of falling leaves - OK, I can agree with you (alternatively). I usually start to like autumn after some time of it's spreading in my town, but till then I keep on complaining and want summer to last longer.
Those earrings are made from polymer clay and I put a jade in the center. They are waiting for a happy owner. 
Rozchorowałam się w ostatnim tygodniu i z przykrością zauważyłam pewną zależność, którą zapewne już znacie. Im gorzej się czuję i nie mogę wstawać z łóżka, tym więcej pomysłów do zrealizowania przychodzi mi do głowy. Niestety trzeba to przeczekać i mieć nadzieję, że kiedy już się wyzdrowieje - będę miała czas zabrać się do biżuteryjnej roboty.

All this week I felt grim and unwell and with regret I discovered a certain reliance which you probably know. The worse I feel, the more ideas to realize come to my mind. Unfortunately I have to wait for the end of sickness and hope that I will have enough time for jewellery, when I get better.
Przypominam też o rozdawajce. O tutaj!


7 comments:

 1. Kolczyki śliczne, chociaż zupełnie nie w moim kolorze :) Zdrowiej kochana i realizuj wszystkie pomysły :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Moje właśnie też nie, ale miałam ochotę zrobić coś zupełnie innego :)
   Dzięki, już jest lepiej.

   Delete
 2. Kształt piękny. Te zawijasy bardzo kunsztowne :)

  ReplyDelete
 3. Prześliczne kolczyki, takie żółte, jesienne, słoneczne... idealne na poprawę humoru w szare dni!

  ReplyDelete
 4. Te żółte też bym porwała :) Jaki wspaniały kolor... są śliczne...
  Pozdrawiam serdecznie :-)

  ReplyDelete
 5. Przepiękne kolczyki! Takie radosne :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.