7 October 2014

Cute fatty

Zarzekałam się kiedyś, że nie będę robiła długich sekwencji na wiele koralików itd. Przeszło mi, ba!  spodobało mi się to do tego stopnia, że obecnie szukam nowego wzoru na jesienny naszyjnik.
Ten grubasek prawdopodobnie zostanie ze mną, ale w sumie zawsze tak mówię, a potem biżuteria idzie w świat...

I used to vow that I would not make any long sequences with lots of beads etc. Well this silly idea is all over and currently I'm looking for a next crochet pattern - that's how much I love it now!
This fatty is going to stay with me or I just hope so, because normally I all my jewellery finds new owners...and I am left with nothing.
Naszyjnik robiło mi się bardzo przyjemnie, a szydełkowanie zajęło mi raptem dwa dni (szczególnie miło i szybko tworzyło się w podróży), ale sekwencja ma jedną wadę. Mianowicie wzór (który znalazłam na Pintereście) nawleka się koszmarnie długo. Jeden za drugim, musiałam pilnować koraliki, bo raz był jeden, raz drugi i tak w kółko, aż do momentu gdzie pojawiały się dwa takie same. Kto nawlekał coś podobnego - zrozumie o czym mówię :)

I made the necklace with pleasure, crocheting took barely two days (especially while travelling, it was so quick!), but this sequence has one big huge enormous defect. The pattern (it's not mine, I found it at Pinterest) takes so long to string all the seed beads. One by one, I had to be careful, because there's one of one colour then one of another, and it goes like this until you reach a fragment with two beads of the same colour (lucky you). Everyone who has ever done a pattern like this, will understand what I'm saying.
3 comments:

 1. Piękny naszyjnik i bardzo ciekawy wzór :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. Super wzór i dobór kolorów

  ReplyDelete
 3. Genialna ta sekwencja, a już w ogóle w takich kolorach:)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.