19 October 2014

Mix of "bigger" projects

Ciesząc się resztkami wakacji wyplotłam i wyszydełkowałam trochę biżuterii. Dzisiaj pokazuję Wam kolejne uzupełnienia wakacyjnych tworów. 
Kolczyki powstały na fali tych zimowych sztucznych rivoli. Są lekkie, ale raczej nie nadają się na co dzień. Tak po prostu sobie pokombinowałam. Obdarowałam już nimi pewną miłą osobę.

While enjoying the last days of holidays I weaved and crocheted some jewellery. Today I'm going to show you just a quick display of my latest summery creations.
Those earrings, I made soon after finishing the cold winter ones with fake rivoli. They are light, but I don't think they're look good with casual outfit. It's just something I made without any tutorial. 
Bransoleta robiona ukośnikiem to już własność mojej mamy. Zrobiłam ją pod kolor pewnej bluzki. Niestety wzór z bliska na żywo nie prezentuje się tak ładnie jak w programie. Sekwencja znaleziona w sieci - nie jest moja.

The slash crochet rope bracelet it's now a property of my mum. I made it to much her blouse. 
Unfortunately this pattern doesn't look as pretty as it is shown in a program. The sequence was found somewhere at Pinterest - it isn't mine.
Za to na ten wzór szykowałam się bardzo długo. Znaleziona sekwencja czekała w folderze na swoją kolej.

I've been waiting to crochet something out of this pattern for a long time. It came up, you know, fine and it's a second slash technique in my life, so I'll take it as it is. Everyone needs to learn sometime.
9 comments:

 1. Kolczyki bardzo mi się podobają zresztą bransoletki też super :)

  ReplyDelete
 2. Bransoletki są super! Z tego co widzę są chyba dość grube, prawda? Wyglądają na mega pracochłonne, podziwiam wytrwałość :).

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie są bardzo grube, właściwie to mają około 1cm średnicy i na ręce wyglądają bardzo dobrze. Nie za wielkie, ale jednak widoczne.

   Delete
 3. Kolczyki zdecydowanie mnie urzekły. Bardzo letnio-wieczorowe :)

  ReplyDelete
 4. W obu bransoletkach dobór kolorów jest super :)

  ReplyDelete
 5. Bardzo ciekawe te kolczyki!

  ReplyDelete
 6. Kolczyki są interesujące. Ostatnia bransoletka wygląda prześlicznie, szkoda że na tej dla Twojej mamy wzór nie prezentuje się tak ładnie jak miał - i tak wygląda nieźle.

  ReplyDelete
 7. Nie wiem, która bransoletka podoba mi się bardziej. Obie są liczne. A do kolczyków wystarczy tylko prosta sukienka i można poczuć się wyjątkową kobietą :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.