27 October 2014

Northern lights

Właśnie złapałam ostatnie promienie słońca i mimo zmęczenia całą tą jesienną aurą wstawiam zdjęcia nowej bransolety. Pomysł wstawienia kryształków do szydełkowej bransolety nie jest mój, ale kolory za to wybrałam specjalnie pod siebie. Miałam trochę opory przed zrobieniem tak błyszczącego sznura, jednak efekt końcowy bardzo przypadł mi do gustu. Skrzące się kryształki niezmiennie wywołują u mnie skojarzenie z zorzą polarną.

I have just catched late sun beams and in spite of my boredom and tiredness with autumn aura, I publish  few photos of the new crochet bracelet. I didn't invent the idea of combining crystals and crochet rope, but I chose the colours which match my style. I was reluctant to make such a shiny bracelet, but I'm pleased with the result. Every time I look at these glittering crystals, they bring aurea borealis to my mind.
Niedługo, jak już uda mi się znaleźć trochę wolnego czasu w weekend, postaram się zrobić zdjęcia lariatu, który wyszydełkowałam sobie w ostatnim czasie. Chwilowo tylko taka mała zajawka, żeby nie było za dużo widać (na przykład głównej ozdoby - węzła).

Soon, when I have more time, I'll try to take a picture of the lariat I made some time ago. But for now it's just a sneak peek, so you can't see the main element.8 comments:

 1. Ta bransoletka to istna magia! Strasznie mi się podba. Przecudowna jest i tyle! :)

  ReplyDelete
 2. Lariat urzeka kolorem- jestem ciekawa węzła. ;) Bransoletka też śliczna, ja kiedys szydełkowałam z kryształków, ale chińskich, a nie FP i nie wyszło zbyt estetycznie.. ;)

  ReplyDelete
 3. O ranyyy, przecudna bransoletka! Strasznie mi się podobają te rozbłyski i połączenie jej z miedzianymi końcówkami. Taaaki odlot! :)

  ReplyDelete
 4. Bransoletka bardzo ładna, chociaż nie bardzo akurat w moim stylu. Za to lariat zapowiada się interesująco - jestem ciekawa tego węzła.

  ReplyDelete
 5. Ile blasku w biżutkach! Jak ja lubię podziwiać takie proste, a jednak szalenie efektowne prace
  :)

  ReplyDelete
 6. Wyobrażam sobie jak pięknie skrzy się ta bransoletka w naturalnym świetle. Na zdjęciach wygląda pięknie :)

  ReplyDelete
 7. Piękne rzeczy, przecudne i już :)

  ReplyDelete
 8. urzekła mnie bransoletka, normalnie "Stardust" :-)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.