1 December 2014

Autumnal geometry

Ostatnio mało mnie tu było. Wymówek miałam tysiące, ale coś mnie dziś tknęło i oto jest najnowszy naszyjnik. W życiu się tak z żadnym szydełkowym sznurem nie namęczyłam. Sekwencja, którą wyszukałam gdzieś na Pintereście okazała się mieć błąd. Jak to w ogóle jest możliwe?
Zanim go zauważyłam, zdążyłam kilka razy spruć marne początki. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło - skorygowałam wzór, wyliczyłam wszystko dobrze, dowiązałam nitki tam gdzie trzeba i skończyłam. 
Obecnie robię lariat na zamówienie, ale postaram się w międzyczasie coś opublikować.

Recently I haven't been here. I have plenty of excuses, but today I had a funny feeling and here it is - my brand new necklace. I have never had so many troubles with bead crochet rope. It's a hard work. This sequence which I had found at Pinterest, it has an error. How's that possible? I have never seen wrongly generated pattern.
Before I saw it, I had managed to unravel a poor beginning. Thankfully everything ended fine - I fixed the pattern, calculated thousands of seed beads, tied a silk twist where needed and finally finished the necklace.
Currently I'm creating a lariat for a customer, but in the meantime I'll try to post something.2 comments:

  1. Piękne kolory! Pozdrawiam :)

    ReplyDelete
  2. jeden z moich ulubionych! za dodatkowe utrudnienia podziwiam jeszcze bardziej :)

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.