13 June 2015

Bluish sky

Zmobilizowałam się i w zeszłym tygodniu ulepiłam kolczyki z sutaszu cernitowego (czyli robionego z masy termoutwardzalnej - to tak dla niewtajemniczonych czytelników). Był to nie lada wyczyn, gdyż ostatni raz robiłam je daaawno temu. Już myślałam, że wyjdzie to wszystko pokracznie, a tu proszę - jest tak jak chciałam i spodobały się właścicielce. 
A jak się Wam podobają?

I brought myself to sculpt a pair of cernit soutache earrings (made from polymer clay - quick info for not in-the-know readers). It was no mean feat, since the last time I've used this technique has been ages ago. I thought it would look grotesque, but here they are as pretty as I wanted and their new owner likes them too!
How do you find them?
W ostatnim miesiącu zrobiłam dość sporo nowych drobiazgów, które w najbliższym czasie doczekają się zdjęć, a tymczasem pokażę Wam na jakim etapie jestem z kołnierzykiem. Zostały mi już tylko/aż górne części po obu stronach, wybranie odpowiedniej aksamitnej wstążki i podszycie tyłu czarnym super suede'em.

During last month I created quite a few new small pieces of jewellery which are waiting for a photo shoot, but today I'd like to show you how's my collar project going. I only have to make or I have to make as much as bead embroidery at the upper parts of my collar, choose a right velvet ribbon and line the back with black super suede. A piece of cake :)

3 comments:

  1. Muszę przyznać, że brakowało mi tu tego Twojego sutaszu :) Śliczne, piękne kolory! No i nie mogę doczekać się kołnierzyka :)

    ReplyDelete
  2. Uwielbiam Twój "sutasz" i cieszę się, że znowu znalazłaś na niego czas i chęci. Nie mogę doczekać się kolejnych nowości! Powodzenia z kołnierzykiem :)

    ReplyDelete
  3. Pięknie wykonane kolczyki :) Jestem nimi zachwycona :) Pozdrawiam serdecznie

    ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.