13 August 2015

Lacy triangles

W ciągu ostatniego tygodnia mimo tropików w moim mieszkaniu na okrągło coś tworzyłam. Prawdopodobnie będę te wszystkie błyskotki publikować aż do września. Wpadłam w twórczy wir. Zamówiłam dodatkowe koraliki na zapas, żeby przypadkiem nie zabrakło mi czegoś, kiedy wpadnę na następny genialny pomysł. No i właśnie. Była wena, nie ma weny. Muszę to przeczekać.
Ma ktoś jakiś sprawdzony sposób na powrót twórczego szaleństwa? Poproszę przepis.

During last week in spite of tropical climate in my flat I've been working and creating something round the clock. Most probably I'll be posting those trinkets till September. I literally flung myself into creative work. I also ordered extra seed beads, you know, just in case of the next ingenious jewellery idea. Yep and that's the end. I was inspired and now I'm empty. I think I have to wait for it to stop.
Does anyone has a trusted way for the return of this creative storm? I'm waiting for your recipe, thanks.
Ta bransoleta powstała jeszcze w tym tygodniu i raczej zostanie ze mną, ot tak, na pamiątkę. Wzór pochodzi z magazynu Beadwork, ale zrobiłam węższą wersję. 
Powstały też do niej kolczyki, które już od pierwszego założenia stały się moimi ulubionymi. Są drobne, zgrabne, geometryczne, w kolorze srebrnym, i do tego na srebrnych sztyftach - idealne dla mnie.

The bracelet was made during the week and most likely it'll stay with me, just as a souvenir. The pattern comes from Beadwork magazine, but I decided to make a slightly thinner version.
I also made earrings so now I have a jewellery set and from the first moment they became my absolute favourites. Look at them - they're small, shapely, geometric, silvery with silver ear posts - perfect for me.

4 comments:

 1. Genialna wyszła ta bransoletka, strasznie podoba mi się ten wzór i kolory które ze sobą zestawiłaś, super efekt! :)

  ReplyDelete
 2. Śliczna. Widziałam ten wzór w Beadwork'u, ale wtedy mnie nie ruszył. Twoja wersja cudna.

  ReplyDelete
 3. cudna i mam takie pytanie czy ta gazetka jest jeszcze gdzieś dostępna ?

  ReplyDelete
 4. Bransoletka super, świetny wzór, łączący dodatkowo kolory które uwielbiam. Natomiast kolczyki zrobiłam sobie kiedyś takie same tylko z TT i też na samym początku przez długi czas nie miałam nawet ochoty spojrzeć na inne :)

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.