13 February 2016

Fairy-tale fox

Zaledwie tydzień temu opublikowałam posta z kolczykami, a tu już nowości! Mam nadzieję, że tym razem nie zamilknę na miesiąc :)
Dziś mam dla Was bajkowego lisa. Wiem, że lisów raczej nie widuje się śpiących na chmurkach, ale ten jest wyjątkowy i może leżeć gdzie chce. Wyhaftowany jest z mieszanki fioletowych koralików Toho, a  zawieszony na srebrnym sznurku z Royal Stone.

It's been only a week since I published those earrings, and now I have something new! I hope this time I won't trail off for a month :)
What I prepared for you is a pendant of a fairy-tale fox. I'm aware of the fact that foxes usually don't sleep on clouds, but this one is unique and like it or not, it can lie wherever it wants.
The pendant is made from mix of Toho, and hanged on a silver strand.
Mój wisior zgłaszam na wyzwanie w Kreatywnym Kufrze. Kto czytał ten wie, że Mały Książę, bo przybyciu na Ziemię spotkał między innymi lisa. Było to jedno z najważniejszych spotkań, bo zrozumiał czym jest przyjaźń.

4 comments:

 1. Piękny lisek, strasznie mi się całość podoba, jest elegancka i bajkowa :) Powodzenia w wyzwaniu!

  ReplyDelete
 2. Słodki lisek, piękne wykonanie!

  ReplyDelete
 3. Wisior jest zachwycający i bardzo mi się podoba :) Sprytne zawieszenie również robi wrażenie :)
  A fragment z Małego Księcia o spotkaniu z lisem jest jednym z moich ulubionych ;)
  Pozdrawiam!

  ReplyDelete

Każdy komentarz jest dla mnie ważny, więc bardzo dziękuję za to, że uczestniczycie w tworzeniu tego bloga i oceniacie moje prace.
Every comment matters for me so I want to say 'thank you' for participating in blog life and also create it.